Karabük Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi17311010050
Biyoloji & Biyokimya2030000023
Çevre/Ekoloji10141030028
Çok Disiplinli16440000060
Ekonomi & İşletme2524030061
Fizik40110130055
Kimya3880040050
Klinik Tıp1480000022
Malzeme Bilimi22499008500408
Matematik24330040061
Moleküler Biyoloji & Genetik1620000018
Mühendislik15083002600259
Psikiyatri02001003
Sanat & Beşeri Billimler0290020031
Sosyal Bilimler, Genel8293355200361
Tarım Bilimleri14140000028
Temel Bilimler, Genel30001004
Diğer237351300105
TOPLAM619799147188001627
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karabük Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi