Karabük Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi3059103000120
Biyoloji & Biyokimya2750000032
Çevre/Ekoloji32321040069
Çok Disiplinli486711200119
Ekonomi & İşletme215260900169
Farmakoloji & Toksikoloji16000007
Fizik9213013600142
Kimya7390050087
Klinik Tıp32250030060
Malzeme Bilimi3091331011300556
Matematik37360160080
Mikrobiyoloji460000010
Moleküler Biyoloji & Genetik1620000018
Mühendislik321199109000611
Psikiyatri02001003
Psikoloji06000006
Sanat & Beşeri Billimler15510200077
Sosyal Bilimler, Genel188431218166001057
Tarım Bilimleri15140000029
Temel Bilimler, Genel741010013
Diğer46151631200218
TOPLAM111118193124498003483
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karabük Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi