Karabük Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi30001004
Ekonomi & İşletme02000002
Kimya40002006
Malzeme Bilimi23120000035
Matematik590000014
Mühendislik2680000034
Sosyal Bilimler, Genel1240000025
Temel Bilimler, Genel00001001
TOPLAM625500400121
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karabük Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi