Karabük Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi286010100099
Biyoloji & Biyokimya2450000029
Çevre/Ekoloji11181030033
Çok Disiplinli18670100086
Ekonomi & İşletme215360900170
Farmakoloji & Toksikoloji15000006
Fizik8813013000132
Kimya6890030080
Klinik Tıp29240030056
Malzeme Bilimi265118109900483
Matematik27340050066
Mikrobiyoloji460000010
Moleküler Biyoloji & Genetik1620000018
Mühendislik291184006100536
Psikiyatri02001003
Psikoloji06000006
Sanat & Beşeri Billimler04510110057
Sosyal Bilimler, Genel18799111513900982
Tarım Bilimleri15130000028
Temel Bilimler, Genel442010011
Diğer46146521100210
TOPLAM95517132819386003101
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karabük Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi